Provozní informace pro pacienty

Úvod / Informace pro pacienty / Provozní informace


 • Nezabýváme se praktickou stomatologií - tj. neprovádíme běžné preventivní prohlídky, sanace zubů, apod.

 • Provádíme chirurgické výkony na měkkých a tvdých tkáních dutiny ústní a obličeje. K těmto výkonům uvítáme doporučení od Vašeho ošetřujícího (zubního / kožního) lékaře a dále případný RTG snímek (pokud není k dispozici, je možné zhotovit u nás). Vedle OPG (panoramatický RTG snímek) nabízíme také zhotovení CBCT (cone beam CT, "3D").
  Dále provádíme vybrané kosmetické aplikace v oblasti obličeje a krku

 • všechny výkony jsou hrazené pacientem, jelikož naše ordinace od ledna 2022 ukončila smlouvy se zdravotními pojišťovnami.
  S částkou za ošetření je pacient předem obeznámen a je hrazena ihned po výkonu.
  Přijímáme platby platební kartou nebo v hotovosti.

 • Osoby mladší 18 let je možné ošetřovat pouze v přítomnosti jejich zákonného zástupce.

 • Je nutné, abyste nás při jakékoliv změně zdravotního stavu (jakékoliv diagnostikované onemocnění, zejm. infekční onemocnění, operace, onkologická léčba, změna medikace, zjištěné alergie) o tom před následující návštěvou informovali.

 • V případě příznaků virových / bakteriálních infekcí – nachlazení, teplota, kašel, rýma, opar, bolestí v krku, žaludečních/střevní obtíže, při ATB léčbě,… apod. nám prosím s dostatečným předstihem zavolejte a Vaši návštěvu přesuneme minimálně 2-3 týdny po uzdravení či dobrání antibiotik

 • Pokud se nemůžete z nějakých důvodů dostavit na plánovaný zákrok, je nutné, abyste nás o tom informovali. Za řádně zrušený termín považujeme takový, kdy jsme o tom informováni nejpozději 24 hodin předem, a to formou telefonickou (485 146 054) / mailem (objednat-chirurgie@email.cz) / osobně. S pacienty, kteří se nedostaví na smluvený termín bez omluvy, ukončujeme spolupráci.

 • Pokud máte akutní problém ke stomatochirurgickému řešení, kontaktujte nás telefonicky do 9:00 hodin ráno, abychom se domluvili na vhodný čas, kdy budeme mít dostatečný prostor na ošetření.
  Prioritně ošetřujeme předem objednané pacienty, bolestivé stavy po předchozí telefonické domluvě. Úrazy a akutně vzniklé infekční stavy ošetříme v tentýž den dle možností ordinace.
  Poslední ošetření započínáme nejpozději 1 hod. před uvedeným koncem pracovní doby.

 • V případě akutních obtíží o víkendech a svátcích je možné využít zubní pohotovost :
  1-- Krajská nemocnice Liberec, Jablonecká 15, budova D (LDN) přízemí, Telefon: 485 312 187
  sobota, neděle, svátek: 8:00-12/13:00 hod. (některé dny též odpolední směna),
  2-- Soukenné nám. 121/1, budova Dunaj – 4. patro, Liberec 1 Telefon: 777 738 625
  sobota, neděle, svátek: 18:00 - 22:00 hod.

 • Informace k dovoleným - viz Aktuality

Děkujeme za pochopení